Tento web je pro Českou republiku. Pokud jste odjinud než z České republiky, prosím vyberte Vaši zemi.
Tento web je pro Českou republiku. Pokud jste odjinud než z České republiky, prosím vyberte Vaši zemi.

Existuje celá řada podpůrných skupin pro pacienty s NEN, které Vám i Vaší rodině dají možnost podělit se o své zkušenosti s ostatními rodinami s NEN.

Díky tomu, že prostřednictvím těchto podpůrných skupin budete kontaktovat jiné pacienty s NEN, můžete najít nový způsob, jak se vyrovnat se změnami, které mohou nastat poté, kdy Vám byl diagnostikován NEN.

Tyto skupiny Vám také mohou poskytnout další informace o konkrétních oblastech zájmu, a to v podporujícím prostředí.

Některé skupiny rovněž mají na internetu fóra pacientů pro nemocné s NEN a jejich pečovatele a sdílejí tak své myšlenky, obavy a tipy ohledně života s NEN.

Helen, Život s NEN

„Zkuste to a zapojte se do místního sdružení pacientů. Najdete přátele, kteří Vás budou chápat, dostanete dobré rady a získáte spolehlivé informace o NEN, včetně aktuálních informací o nejnovějším výzkumu a činnostech na pomoc lidem s NEN.“

Zobrazit Helenin příběh >

 

 

Označeno:

Podpořit

Sledovat toto téma

Ohodnoťte tento obsah

Bez hlasování.
Please wait...

Najděte podporu, kterou potřebujete

Zjistěte více o NEN

Získejte informace o karcinoidních nádorech, o neuroendokrinních nádorech trávicí trubice, slinivky a plic, a o příznacích NEN.

Získejte informace o NEN

Praktické tipy a nástroje

Přečtěte si praktické rady od ostatních, které vám mohou usnadnit život s NEN

Praktické tipy a nástroje

Život s NEN

Informace o psychických, fyzických a sociálních výzvách týkajících se života s neuroendokrinními nádory.

Život s NEN

Soubory cookie používáme k tomu, abychom Vám na našich webových stránkách poskytli to nejlepší. Pro více informací klikněte zde.
Ipsen
Tyto webové stránky jsou určeny pro mezinárodní uživatele, s výjimkou Spojených států, Kanady a Francie. Tyto webové stránky vytvořila společnost Ipsen ve spolupráci s pacienty s onemocněním NEN a zdravotnickými pracovníky, kteří o ně pečují. Společnost Ipsen děkuje všem za jejich cenné poznatky a příběhy. Některá jména použitá na těchto webových stránkách byla změněna. Pro více informací navštivte www.ipsen.com. Návrh a vývoj webových stránek Kanga Health Ltd.